Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem strony. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Poleć nas

Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Start » Katalog » Nietypowe modele broni palnej » » HISTORYCZNY PISTOLET VOLCANIC cal.38 USA Z 1855 R (1121)
repliki broni

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PIĘKNA REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.


(1121)

Materiał:
stop cynku i aluminium oraz drewno

Producent: Hiszpania Denix

długość : 40 cm

waga: 1,3 kg


To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale).

Realizmu dodaje możliwość przeładowania i oddania suchego strzału. System przeładowujący działa podobnie do winchestera.


Nasze repliki wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie jej do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń.


Poniżej kilka interesujących danych:


W 1852 roku dwaj panowie, Daniel B. Wesson i Horace Smith założyli firmę Volcanic Repeating Arms by produkować własnego pomysłu pistolet powtarzalny na odtylcowe naboje bezłuskowe pomysłu Waltera Hunta. Nazwa pochodzi o przymiotnika "wulkaniczny", którego użył dziennikarz "Scientific American", by oddać olbrzymia siłę ognia szybkostrzelnego pistoletu. Volcanic był jednak zbyt zaawansowany i firma wkrótce splajtowała, wtedy przejął ją fabrykant koszul Oliver F. Winchester, który postanowił zmienić branżę i zajął się produkcją broni.

259,00zl

Data dodania produktu do sklepu: 31 maj 2011.
Recenzje
ReplikiBroni.com.pl to najlepsze repliki broni, replika broni.