Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem strony. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kategorie
Poleć nas

Powiedz o tym produkcie swoim znajomym
Start » Katalog » Colty i Rewolwery » » ŁAMANA REPLIKA REWOLWER SMITH&WESSON Z 1869 (1008/NQ)
repliki broni

ŁAMANY REWOLWER SMITH&WESSON Z 1869 r. REPLIKA NAJSŁYNNIEJSZEGO MODELU NR 3 KALIBRU 0,44 CALA

 

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA PERFEKCYJNA REPLIKA BRONI UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.

(1008/NQ)

 

Materiał: stop cynku i aluminium oraz drewno

Producent: Denix Hiszpania

długość 36 cm

waga: 1,2 kg

 

To nie jest blaszana zabawka tylko realistyczna replika, której wagę poczujesz w rękach (waga i wymiary wzorowane na oryginale). Realizmu dodaje możliość przeładowania i oddania suchego strzału. Bęben obrotowy, miejsce na 6 sztuk amunicji. Otwierana (łamana do dołu) pokrywa bębna (widoczna na zdjęciach).

 

Nasze repliki wykonane są ze specjalnych stopów, co uniemożliwia przystosowanie jej do wystrzeliwania jakiejkolwiek amunicji (nasze repliki są pozbawione jakichkolwiek cech broni w rozumieniu ustawy o broni i amunicji). Nie jest to broń prawdziwa pozbawiona cech użytkowych w rozumieniu ustawy o broni i amunicji, gdzie proces pozbawiania cech użytkowych jest bardzo rygorystycznie regulowany prawem (specjalne zakłady rusznikarskie itp.). Nasze repliki nie stanowią broni lub jej przeróbek i jako repliki mogą być kupowane bez zezwoleń.

 

Poniżej kilka interesujących danych: Horace Smith (1808-1895) urodził się w Cheshire (stan Massachusetts), a David Wesson (1825-1896) - w Worcester, również w stanie Massachusetts. Już w młodośi obaj zjmowali się produkcją broni, bowiem Smith pracował w federalnych zakładach zbrojeniowych w Springfield w Massachusetts, a Wesson praktykował w warsztacie starszego brata Edwina - rusznikarza znanego w Nowej Anglii. Poraz pierwszy połączyli siły w początkach lat 50. XIX w. w Norwich (stan Connecticut), kiedy współpracowali przy produkcji karabinu powtarzalnego na naboje scalone. Podobnie jak w przypadku Samuela Colta z początku ich innowacje nie osiągnęły sukcesu handlowego i musieli sprzedać swoją firmę Oliverowi Winchesterowi. Również podobnie jak Colt przetrwali, patentując rewolwer strzelajacy nabojami z zapłonem bocznym (1854 r.), który umożliwił im otwarcie swojej firmy w 1856 r. Sukcesy szczególnie ich rewolweru Nr 3 w czasie wojny secesyjnej oraz w latach późniejszych pozwolił im rozwinąć firme, która stała się jednym z wiodących producentów broni w XX w.239,00zl

Data dodania produktu do sklepu: 14 styczeń 2009.
Recenzje
ReplikiBroni.com.pl to najlepsze repliki broni, replika broni.